chráníme teplo Vašeho domova...

oknoplast

Kolekce interiérových dveří PORTA a VERTE splní očekávání i u velmi náročných klientů.
Dveře nabízíme ve všech provedeních a se všemi dostupnými povrchy.
Samozřejmostí je široký výběr kování a klik.
Rádi Vám osobně odborně poradíme. Montáž dveří provádí naše autorizovaná servisní skupina.

Interiérové dveře jsou výrazným prvkem zařízení interiéru. Proto je výběr interiérových dveří velmi důležitým rozhodnutím, které výrazně ovlivní vzhled vašeho bydlení.

V bohaté nabídce interiérových dveří můžete vybírat dveře pro různé typy interiérů řešení. Nabízíme Vám modely interiérových dveří různých stylů, klasických i moderních vhodných do novostaveb či rekonstrukcí nebo horských chat. Při výběru interiérových dveří a zárubní si můžete zvolit nejen design, ale také povrchovou úpravu, barvu, dekor, prosklení, a také typ kliky.

Povrch interiérových dveří může být klasický dýhovaný, lakovaný, nebo potažený fólií s různou odolností od tenké až po silnější tzv. CPL a HPL vhodné do koupelen a vlhkého prostředí. Také CPL folie s 3D povrchovou úpravou v imitaci dřevěného povrchu.

Většina interiérových dveří se vyrábí jako klasické se třemi panty tzv.otočné, kyvné nebo posuvné, případně také bezfalcové, nebo s oblou hranou. V nabídce interiérových dveří najdete také speciální protipožární dveře, kouřotěsné dveře, nebo dveře protihlukové a dále dveře bezpečnostní třídy 2 a 3.