STUDIO OKEN s.r.o

Interiérové dveře Porta

Nově našim zákázníkům nabízíme:

  • Umývání oken
  • Čištění parním strojem
  • Úklid po rekonstrukci domů nebo bytů
  • Malby, výmalby, natírání

INTERIÉROVÉ DVEŘE

 Kolekce interiérových dveří PORTA splní očekávání i u velmi náročných klientů. Dveře nabízíme ve všech provedeních a se všemi dostupnými povrchy. Samozřejmostí je široký výběr kování a klik. Rádi Vám osobně odborně poradíme. Montáž dveří provádí naše autorizovaná servisní skupina. 

Interiérové dveře jsou výrazným prvkem zařízení interiéru. Proto je výběr interiérových dveří velmi důležitým rozhodnutím, které výrazně ovlivní vzhled vašeho bydlení.  V bohaté nabídce interiérových dveří můžete vybírat dveře pro různé typy interiérů řešení. Nabízíme Vám modely interiérových dveří různých stylů, klasických i moderních vhodných do novostaveb či rekonstrukcí nebo horských chat. Při výběru interiérových dveří a zárubní si můžete zvolit nejen design, ale také povrchovou úpravu, barvu, dekor, prosklení, a také typ kliky.

Většina interiérových dveří se vyrábí jako klasické se třemi panty tzv.otočné, kyvné nebo posuvné, případně také bezfalcové, nebo s oblou hranou. V nabídce interiérových dveří najdete také speciální protipožární dveře, kouřotěsné dveře, nebo dveře protihlukové a dále dveře bezpečnostní třídy 2 a 3.